bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Elektroniczna skrzynka podawcza – ePUAP

 ePUAP - informacje


Podmioty realizujące zadania publiczne obowiązane są posiadać elektroniczną skrzynkę podawczą.

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

Dostarczenie do Zespołu Szkół w Barcinie
dokumentu elektronicznego

W celu dostarczenia do Zespołu Szkół w Barcinie dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Zespołu Szkół w Barcinie

/ZSBarcin/SkrytkaESP

Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Zespołu Szkół w Barcinie.

Do formularza sprawy można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .doc, .docx, .gif, .jpg (.jpeg), .ods, .odt, .pdf, .png, .rtf, .svg, .tif(.tiff), .txt, .xls, .xlsx, .xml. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 5 megabajtów.

Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Odnośnie spraw załatwianych w trybie postępowania administracyjnego konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu osoby wnoszącej pismo oraz jej podpisu. Elektroniczna skrzynka podawcza obsługuje zarówno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP.Opublikował: Halina Pietrzak
Publikacja dnia: 06.04.2021
Podpisał: Marzena Wolska
Dokument z dnia: 02.04.2021
Dokument oglądany razy: 292